Samodzielne zameldowanie w hotelu


Kierunek - Wrocław! Nieistotne, czy jesteś tu przejazdem czy może do stolicy Dolnego Śląska przybywasz celowo. Na nas zawsze możesz liczyć. Zachęcamy do skorzystania z noclegu w sercu tego fantastycznego miasta. Znajdziesz nas niedaleko Rynku – zaledwie kilka kroków od Bulwaru Tadka Jasińskiego.

Wrocław czeka na odkrycie!

Budynek naszego hostelu liczy 5 pięter (z dostępem do windy). Na gości czeka 21 pokoi - łącznie to aż 68 miejsc noclegowych przeznaczonych dla samotnych wędrowców, podróżujących par lub paczki przyjaciół, która ma jeden cel – dobra zabawa!

Proponowane przez nas rozwiązania przypadną do gustu turystom o różnych potrzebach. Na meldunek czekają pokoje 1-6, z łazienką prywatną lub wspólną, z łóżkami pojedynczymi, małżeńskimi bądź piętrowymi. Każde dostępne wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami, ale także standardami, jakie powinny spełniać nowoczesne hostele. Są to pomieszczenia jasne, przestronne, z dobrze rozplanowanym wyposażeniem i miejscem na bagaż. Pokoje są na tyle wygodne, że można spędzić w nich niejedną noc. Ochotę na małe kulinarne co nieco zaspokoi natomiast ogólnodostępny aneks kuchenny.

Zamelduj się, kiedy i jak chcesz