Nasze pokoje


Wiemy jak ważne podczas pobytu w obcym mieście jest znalezienie odpowiedniego do swoich potrzeb zakwaterowania. Nasz tani hostel w centrum Wrocławia stworzyliśmy z myślą o osobach, które przyjechały do Wrocławia zarówno w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych. Chociaż istnieje przeświadczenie, że tanie hostele oferują raczej niski standard, naszym lokalem udowadniamy, że wcale nie musi tak być.

Nasze pokoje zostały wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, wygodne łóżka oraz oddzielną łazienkę. Dzięki tak zaprojektowanej przestrzeni nasi goście mogą cieszyć się niezwykle komfortowymi warunkami zakwaterowania i skupić na celu swojej podróży.

W naszej ofercie znajdują się pokoje zróżnicowane pod względem metrażu oraz liczby łóżek, a także wyposażenia. Dzięki tak rozbudowanej propozycji wierzymy, że spełnimy oczekiwania każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego z pokojów – wystarczy kliknąć na zdjęcie któregoś z nich.

Wrocław jest miastem, które tętni życiem przez okrągły rok. Śmiało można uznać je za kulturalną stolicę Polski, zagłębie innowacyjności oraz idealną przestrzeń do prowadzenia firmy. Jeśli chcesz wybrać się do tego miejsca w celach turystycznych lub biznesowych – nie zapomnij o zapewnieniu sobie odpowiedniego noclegu.

Royal Hostel - szeroki wybór pokoi, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania

Royal Hostel jest miejscem, które oferuje pokoje we Wrocławiu - zarówno dla indywidualnych podróżników, jak i dla par czy liczniejszych grup osób. Nasze pokoje są w pełni wyposażone w sprzęt RTV oraz oddzielne łazienki. Znajdziesz u nas wygodne łóżka, które zapewnią Ci jakościowy odpoczynek po dniu długiego zwiedzania lub wyczerpujących rozmów handlowych.

Naszą przewagą konkurencyjną jest stosunek kosztów do jakości - oferujemy bardzo przyzwoity standard w okazjonalnych cenach. Royal Hostel mieści się w samym centrum Wrocławia, nieopodal Rynku – dogodna lokalizacja umożliwi Ci łatwe poruszanie się po mieście pieszo bądź komunikacją.

slide2.jpg