Rezerwacja

W Royal Hostel na gości czeka 70 miejsc noclegowych w samym centrum Wrocławia. Nie sposób być bliżej tętniącego życiem miejsca, w którym roi się od instytucji kultury, siedzib biznesu oraz rozrywkowych lokali.

Po przyjeździe warto od razu skierować swoje kroki do centrum miasta, w którym czeka mnóstwo atrakcji. Na miejscu można napić się wyśmienitej kawy oraz zapytać recepcjonistów, co warto zobaczyć we Wrocławiu lub gdzie konieczne trzeba udać się na kolację. Czas spędzony w naszym hostelu stanie się dzięki temu jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dysponujemy aneksami kuchennymi oraz kącikiem dla dzieci – w sytuacji, gdy trzeba czekać na pociąg, samolot lub autobus, można spokojnie poczekać w udostępnionych przez nas wnętrzach, nawet jeśli doba hotelowa się zakończyła.

Rezerwacji noclegu w naszym hostelu dokonuje się na dwa sposoby: telefonicznie oraz online. Recepcja hostelu jest czynna przez całą dobę. Indywidualnych zgłoszeń można dokonywać 24h pod dwoma numerami telefonów oraz poprzez e-mail:

  • tel. 71 788 73 73
  • kom. 504 743 332
  • e-mail: recepcja@rh-hostel.pl


Rezerwacje grupowe prosimy kierować na adres e-mail:

  • grupy@rh-hostel.pl


Umożliwiamy dostawienie dodatkowego łóżka dla dziecka – dostawka liczona jest osobno. Dzieci do lat 6 nocują za darmo (o ile nie jest konieczne dostawienie dodatkowego łóżka).

Za dodatkową opłatą przyjmujemy zwierzęta (20,00 zł/doba).

W przypadku wyboru drugiej dostępnej opcji – rezerwacji online – wystarczy wypełnić formularz, w którym należy podać podstawowe informacje dotyczące pobytu. Ważne, aby jasno określić datę przyjazdu i wyjazdu, a także rodzaj pokoju i liczbę osób. W formularzu rezerwacyjnym umożliwiliśmy wpisanie dodatkowych uwag, do których ustosunkują się pracownicy hostelu.

Miejsce parkingowe na terenie hostelu jest dodatkowo płatne - wymagana jest jego wcześniejsza rezerwacja.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli wiesz już wszystko – nie zwlekaj i zarezerwuj nocleg w Royal Hostel!


Rezerwacje 24h kom. 504 743 332

Rezerwacje 24h tel. 71 788 73 73

Rezerwacje 24h on-line