O nas


Urokliwy widok na tętniące życiem centrum Wrocławia, lśniące nocą tysiącami świateł, można oglądać z okien naszego obiektu, który usytuowany jest w zabytkowej kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 27, w przepięknej części Starego Miasta. To tylko 5 minut drogi spacerkiem od Rynku i pl. Solnego, które stanowią swoiste centrum rozrywki, kultury i biznesu.


W pobliżu znajdują się najpiękniejsze zabytki architektury, malownicze kamienice, stary Ratusz, Uniwersytet Wrocławski z Aulą Leopoldyna i Ossolineum. Udając się na dłuższy spacer można zwiedzić Ostrów Tumski, Katedrę Wrocławską, Halę Targową i wiele innych atrakcyjnych miejsc nie tylko w centrum, m.in. podróżując szlakiem krasnali.


Lokalizacja naszego taniego hostelu w centrum, przy głównych węzłach komunikacji, umożliwia szybki i swobodny dostęp do ośrodków kultury – teatrów, muzeów, galerii, filharmonii, opery. W sąsiedztwie naszego taniego hostelu znajdują się: Kino Nowe Horyzonty, Narodowe Forum Muzyki oraz liczne restauracje, puby, kluby nocne, w których można smacznie zjeść oraz w pełni oddać się rozrywce.


Nasz tani hostel dysponuje 70 miejscami noclegowymi. Pokoje wyposażone są w pojedyncze łóżka, łazienki i telewizory, dzięki czemu każdy z gości odnajdzie u nas swobodę i niezależność.


Dla naszych gości przygotowaliśmy pokój dzienny z TV, stanowiskiem komputerowym oraz kącikiem zabaw dla najmłodszych. Obiekt posiada dwa aneksy kuchenne, w których możesz przygotować sobie śniadanie lub jeśli wolisz możesz zamówić je u nas, rano będzie czekała na Ciebie pyszna porcja zdrowego jedzenia. Dodatkowo oferujemy Ci dostęp do suszarki, żelazka, parasoli czy wiatraków w upalne dni.


W całym naszym lokalu można korzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu.


Dla Twoich potrzeb możemy zamienić dzienny pokój w kameralną salkę konferencyjną, w której przeprowadzisz szkolenie dla interesantów, przygotujesz okolicznościową imprezę, a my Ci w tym pomożemy.


Ponadto hostel dysponuje miejscami parkingowymi (odpłatnie, po wcześniejszej rezerwacji).


Przez całą dobę zapewniamy miłą i kompetentną obsługę. Spędzając czas w naszym tanim hostelu w centrum Wrocławia wypijesz pyszną kawę, a nasi recepcjoniści opowiedzą Ci, co warto zobaczyć, gdzie zjeść, co ciekawego danego dnia się dzieje i jak się zabawić.


Nasz tani hostel przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy planują wyjazd rodzinny, biznesowy, wypoczynek świąteczny, zieloną szkołę, szkolenie, wycieczkę oraz dla tych, którzy choćby na chwilę chcą zetknąć się z Wrocławiem…


Nasza oferta jest połączeniem wysokiego standardu z niskimi cenami, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Layer-404.jpg