Dlaczego warto wybrać nasz hostel?


Zapomnij o drogim noclegu z dala od tętniącego życiem centrum: postaw na rozwiązanie znacznie korzystniejsze, komfortowe, a do tego dopasowane do indywidualnych potrzeb. Hostele cieszą się coraz większą popularnością osób chcących zwiedzać miasto w sposób wygodny i zarazem taki, który pozwala oszczędzić czas oraz pieniądze. Nie ma lepszego wyjścia niż zarezerwowanie noclegu w hostelu. Jeśli planujesz pobyt we Wrocławiu sprawdź, co jeszcze oprócz wymienionych dogodności możemy Ci zaoferować!

Korzystna cena gwarantowana

Hostel jest tym czego szukasz, jeśli zależy Ci na oszczędności. Kwota za nocleg potrafi być wielokrotnie niższa niż w klasycznym hotelu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na znacznie ciekawsze rzeczy, na przykład zwiedzanie Wrocławia, spróbowanie lokalnej kuchni lub inną, znacznie bardziej oryginalną rozrywkę. Sam nocleg nie będzie kosztował wiele także za sprawą lokalizacji: dojazdy komunikacją miejską lub taksówką okażą się zbędne, ponieważ hostel mieści się w samym centrum Wrocławia.

Wygodne, w pełni wyposażone pokoje

Ogromną zaletą hostelu jest to, że pokoje są wyposażone we wszystko co niezbędne, aby porządnie się wyspać, zadbać o higienę oraz odpocząć od nadmiaru wrażeń. Jako że naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb gości, proponujemy zarówno jednoosobowe, jak i kilkuosobowe pokoje. Bez względu na to, czy podróżujesz sam czy z grupą przyjaciół: tutaj możesz liczyć na komfortowe warunki noclegowe. Każdy pokój zaopatrzony jest w łazienkę, pojedyncze łóżka oraz sprzęt RTV – wszystko po to, aby zapewnić maksimum wygody. Wysoki standard i niska cena te cechy, które wyróżniają nasz hostel spośród innych miejsc noclegowych we Wrocławiu.

Nocleg w sercu miasta: bezpośredni dostęp do atrakcji

Komfort i niska cena to nie wszystko: ogromną zaletą naszej oferty jest lokalizacja. Hostel mieści się w zabytkowej kamienicy w pięknej części Starego Rynku. Wystarczy wyjrzeć za okno, aby nabrać ochoty na zwiedzanie serca miasta, które tętni życiem o każdej porze. Całe mnóstwo atrakcji czeka na to, aby je poznać. Przekrocz próg hostelu i zanurz się w miejskim gwarze. Nie pozostaje nic innego, jak dać się porwać rozrywce! A gdy zmęczenie da się we znaki, kilka kroków dzieli Cię od wygodnego łóżka. Bliskość centrum to świetne rozwiązanie dla każdego turysty, który pragnie poznać miasto od środka, zwłaszcza gdy czasu na zwiedzanie jest stosunkowo mało. Dojazdy oraz całodniowe wycieczki okazują się zbędne. Czas na piesze podróże pełne wrażeń, smacznych dań oraz zabawy, która jest na wyciągnięcie ręki!

Wygodny dojazd do hostelu

Tak dogodna lokalizacja pozwala również łatwiej do nas dotrzeć. Każde większe miasto wzmaga poczucie zagubienia - zwłaszcza, jeśli jesteś w nim po raz pierwszy. Dlatego od razu po opuszczeniu dworca lub lotniska udaj się prosto do centrum, aby za jednym razem zapewnić sobie nocleg i zobaczyć to, co we Wrocławiu najpiękniejsze - Stary Rynek oraz przylegające do niego atrakcje. Dojedziesz do nas bez problemu komunikacją miejską – autobusami oraz tramwajami – zarówno spod portu lotniczego, jak i dworców PKP i PKS. Także taksówka bez problemu przetransportuje Cię wprost pod nasz hostel. Wystarczy wskazać kierunek: centrum!

Indywidualne udogodnienia

Dla nas każdy gość jest kimś wyjątkowym. W przeciwieństwie do hoteli oraz innych miejsc noclegowych, które traktują przybyłych bardzo utylitarnie, my doceniamy indywidualność. Dlatego przestrzeń została dopasowana do potrzeb zarówno samotnych wolnych strzelców, którzy chcieliby w trakcie podróży popracować w sieci, jak i rodziców z rozbrykanymi dziećmi (przygotowaliśmy kącik zabaw dla najmłodszych). Spragnieni odpoczynku i rozmowy z innymi gośćmi mogą z kolei korzystać z naszego pokoju dziennego, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego.

Hostel to miejsce otwarte, gościnne, niedrogie i komfortowe – a zatem idealne do tego, aby skupić się na dobrej zabawie i nie przejmować kwestiami związanymi z noclegiem. Zapewniamy, że pobyt u nas zapamiętasz jako zajmujący czas pełen dobrych wspomnień o Wrocławiu i jego urokach.