The exteriors of the hostel and the communal areas.


Zaplanuj błogi odpoczynek w sercu tętniącego życiem Wrocławia. W Royal Hostel do Twojej dyspozycji dostępne są liczne części wspólne oraz komfortowe pokoje - dedykowane zarówno parom i kilku osobom, jak i pojedyncze.


W obiekcie stworzyliśmy części wspólne, które sprawiają, że nasi klienci mogą poczuć się jak w domu. Z przyjemnością gościmy rodziny z dziećmi, dla których dostępne są specjalne kąciki wyposażone w zabawki oraz stoliki do rysowania. Osoby, które lubią samodzielnie przygotowywać swoje codzienne posiłki mogą korzystać z doskonale wyposażonych aneksów kuchennych.


Poniżej znajdziesz galerię zdjęć bliskiej okolicy naszego obiektu, który mieści się nieopodal wrocławskiego rynku. Zobacz też, jak prezentuje się nasza recepcja, części wspólne, kącik zabaw czy obszar kuchenny, który dostępny jest na każdym z poziomów.


Below you will find the photos of the area around our hostel as well as all the facilities available to our guests, which are located outside of the rooms: the reception desk, the common room, the kids' corner and the kitchen areas.

Piękny i wygodny hostel we Wrocławiu - pokoje w przystępnych cenach z dostępem do części wspólnych


Royal Hostel jest miejscem, w którym każdy z gości będzie mógł poczuć się swobodnie oraz komfortowo. Stworzyliśmy obiekt noclegowy, którego standard będzie spełniał oczekiwania wszelkich odwiedzających - zarówno tych podróżujących do Wrocławia w celach turystycznych, jak i biznesowych.


W obiekcie dostępne są otwarte strefy dedykowane dla wszystkich gości, w których można spędzić wolny czas na odpoczynku przy kawie bądź oglądaniu ulubionego programu telewizyjnego na wygodnej sofie - a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach!


Royal Hostel - nocleg w samym centrum Wrocławia


Części wspólne w Royal Hostel to przede wszystkim miejsca sprzyjające integracji i relaksowi, ale możliwe jest w nich także spokojne wykonywanie obowiązków służbowych w delegacji. W salonie ustawiliśmy specjalne biurka i stoliki, gdzie możesz przeglądać internet i korzystać z komputera. Specjalne pomieszczenia do przechowywania większego bagażu pozwolą Ci się rozgościć i zapomnieć o upychaniu walizek pod łóżkiem.


Ponadto nieopodal obiektu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje oraz inne atrakcje, które z pewnością uświetnią pobyt.Communal areas

· A kitchen area on every floor in the hostel

· The common room with the TV set, sofas and coffee tables

· The kids' corner

· The reception desk

· Luggage storage